Dermamed

Dermamed
Güler yüzlü hizmeti ilke edinen DERMAMED, 7 şubesi ve 23 yıllık deneyimi ile Medikal Estetik alanında hizmet sunmaktadır.

Vizyonumuzda en temel prensip, sağlıklı güzellik ve bakım konusunda dünya çapındaki gelişmelerin sürekli takip edilmesi ve etik kurallar çerçevesinde eksiksiz olarak uygulanmasıdır.

1994 yılında Etiler İstanbul’da, Dr. Levent Türbedar tarafından kurulan DERMAMED, Medikal Estetik uygulamalarının yapılmaya başlandığı, epilasyon, cilt bakımı ve güzellikle ilgili tıbbi işlemlerin bir arada sunulduğu ülkemizdeki ilk merkezlerdendir.
Zaman içinde Dr. Levent Türbedar sırasıyla Kızıltoprak, Bakırköy, Çorlu, Bahçeşehir, Maçka, Göktürk şubelerini açarak bu alanda köklü bir isim haline geldi. Son olarak ise Çekmeköy şubesi sizlerin hizmetine açıldı.

T.C Sağlık Bakanlığı'na bağlı olarak hizmet veren kurumumuz 2010 yılına dek ' Güzellik Merkezi' olarak sürdürdüğü çalışmalarını yapılan düzenlemeler gereği artık Özel Poliklinik statüsünde yürütmektedir. Bu bağlamda, yasalar ve etik değerlere bağlı bir kurum olarak hizmetlerimizde kullanılan cihaz isimlerini ya da fiyat ve kampanyalarımızı bu tür bilgilendirme yayınlarında kullanmamaktayız.

Periyodik olarak denetlenen şubelerimizde; konusunda izinli bir kadro gözetiminde hizmet alırken kendinizi bakımlı ve sağlıklı hissedebilirsiniz.

DERMAMED’de başarı ile uygulanabilen hizmetler söyle sınıflandırabiliriz;

Anti Aging: Fraksiyonel Lazer, Ultherapy, PRP enjeksiyonu, IPL, Radyo Frekans Terapi, Vitamin Enjeksiyonları, D Lift,Karbon Peeling / PST (Pore-Skin Tight), Dolgu ve Botoks Uygulamaları, Endopeel, Gençlik Aşısı olarak tanına ADP enjeksiyonu


Ameliyatsız Burun Estetiği


Fue Tekniği ile Saç Ekimi, Saç Mezoterapisi, Saç derisine PRP Enjeksiyonu


Kılcal Damar Tedavisi: Dye ve NdYag Lazer, Skleroterapi


Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavileri: Protokol D, Gıda Duyarlılık Testi, Vücut analizi, Mezoterapi, Karboksiterapi, Radyo Frekans Terapi, Akustik Dalga Terapisi (AWT), Ultrakavitasyon, Lenf Masajı, Medikal Ozon Tedavisi, Lipoliz, Endermoloji (Lenf Masajı)


Beslenme Danışmanlığı


Cilt Tedavileri: Fotoğraflı PC destekli cilt analizi, farklı cilt tiplerine uygun kabin bakımları, Oksijen Terapi, Mavi Işık IPL ile akne ve leke tedavisi.
Bu site yalnız bilgilendirme amaçlı olarak yayınlanmıştır.

HAKKIMIZDA