Biz Kimiz?

Güler yüzlü hizmeti ilke edinen DERMAMED, 7 şubesi ve 24  yıllık deneyimi ile Medikal Estetik alanında hizmet sunmaktadır.

1994 yılında Etiler İstanbul’da, Dr. Levent Türbedar’ın muayenehane açmasıyla tohumları atılan DERMAMED, 1996 yılından sonra Belgin Yavuzlar’ın katılımıya şubeleşerek Medikal Estetik uygulamalarının yapılmaya başlandığı ilk merkezlerden biri olarak markalaşmıştır.
Kızıltoprak, Bakırköy, Çorlu, Bahçeşehir, Maçka, Göktürk şubelerini açarak bu alanda köklü bir isim haline gelen Dermamed son olarak Çekmeköy şubesini hizmete açmıştır.

T.C Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kurumumuz 2010 yılına dek ‘ Güzellik Merkezi’ olarak sürdürdüğü çalışmalarını yapılan düzenlemeler gereği artık Özel Poliklinik statüsünde yürütmektedir. Bu bağlamda, yasalar ve etik değerlere bağlı bir kurum olarak hizmetlerimizde kullanılan cihaz isimlerini ya da fiyat ve kampanyalarımızı bu tür bilgilendirme yayınlarında kullanmamaktayız.

Periyodik olarak denetlenen şubelerimizde; konusunda izinli bir kadro gözetiminde hizmet alırken kendinizi bakımlı ve sağlıklı hissedebilirsiniz.

DERMAMED’de başarı ile uygulanabilen hizmetler söyle sınıflandırabiliriz;

Anti Aging: Fraksiyonel Lazer, Ultherapy, PRP enjeksiyonu, IPL, Radyo Frekans Terapi, Vitamin Enjeksiyonları, D Lift,Karbon Peeling / PST (Pore-Skin Tight), Dolgu ve Botoks Uygulamaları, Gençlik Aşısı

Ameliyatsız Burun Estetiği

Saç Mezoterapisi, Saç derisine PRP Enjeksiyonu

Kılcal Damar Tedavisi: Dye ve NdYag Lazer, Skleroterapi

Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavileri: Protokol D, Gıda Duyarlılık Testi, Vücut analizi, Mezoterapi, Karboksiterapi, Radyo Frekans Terapi, Akustik Dalga Terapisi (AWT), Ultrakavitasyon, Lenf Masajı, Medikal Ozon Tedavisi, Lipoliz, Endermoloji (Lenf Masajı)

Beslenme Danışmanlığı

Cilt Bakımları

Bu site yalnız bilgilendirme amaçlı olarak yayınlanmıştır.